VESTA H2 - ionizátor vody | molekulárny vodík | vodíková voda inštalácia | preškolenie | servis

Kód: 51/ZLA 51/STR 51/CIE 51/ZAK Zvoľte variant
Značka: Alkaviva
€3 149 €3 149 €3 149 €3 149 od €3 149 –4 % –4 % –4 % –12 % až –12 %
ALKAVIVA VESTA H2 9 PLATE ALKALINE WATER IONIZER FILTER PURIFIER 600x450
€3 149 €3 149 €3 149 €3 149 od €3 149 –4 % –4 % –4 % –12 % až –12 % €2 995 €2 995 €2 995 €2 752 od €2 752
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Model VESTA H2 je najvyšší model ionizátora vody s 9 elektródami na trhu. Obsahuje napájanie novej generácie SMPS a čistiaci systém DARC plus, technológiu infúzie vodíka, ktorá špecificky optimalizuje výkon, predovšetkým obohacovanie molekulárnym vodíkom H2.

Množstvo H2 až 1.6ppm

9 titánovo-platinových elektród

ORP až -940

 

Beauty voda, zdravá voda, vodíková voda, hydrogénový voda, čistá voda

Detailné informácie

Podrobný popis

Detailný popis produktu


Vesta H2 - ionizátor vody
Bezkonkurenčni UltraWatter ™ filtrácie

Chytré elektródy - 9ks

H2 infúzne technológie

Najpokročilejšie DARC čistenie

Vynikajúci H2 u každej úrovne pH

Vesta H2 dosahuje výnimočné hodnoty záporného ORP a H2 pri nižších pitných hladinách pH. Kupujete si nový výkonný štandard spolu s vysokou spoľahlivosťou a moderným, atraktívnejším dizajn.

Má duálny filtračný systémom, ktorý odstraňuje 99,9% kontaminantov, vrátane chlóru, chlóramínu, farmaceutických látok, ťažkých kovov, fluóru a odolných kontaminantov, ako je chróm VI a arzénom. Nový model 2018 obsahuje filtre UltraWater Smart Chip Filters, takže budete presne vedieť, kedy máte filter vymeniť. Výsledkom je to, že dostávate najbezpečnejšie, najčistejšie najzdravšie vodu s tou najlepšou chuťou na trhu.

Je vedecky dokázané, že molekulárne vodík (H2) je najsilnejším antioxidantom, ktorý poznáme a jeho pozitívne účinky sú popísané vo viac ako 600 zdravotníckych a vedeckých štúdiách. Viac o molekulárnym vodíka.
Model Melody H2 s technológiou infúzie vodíka je najlepším ionizátorom vody na svete s 5 elektródami, pokiaľ ide o obohacovanie H2 a dosahuje to v doporučreném rozsahu pH 8 až 9, ktorý Najlešie chutí.

Otestovali sme najnovšie modely Alkaviva H2 spolu s ostatnými špičkovými modelmi ionizátorov vody od spoločnosťou Enagic / Kangen, Life Ionizers a Tyent. Nové modely Alkaviva H2 prekonávajú všetky ostatné špičkové značky v kľúčových hodnotených parametroch, teda pH, ORP a H2 a jednoducho povedané ukazuje sa, že ide o najlepší ionizátory vody, ktoré sú momentálne na predaj.

8 dôvodov prečo si vybrať úplne nový ionizátor vody

1) Výnimočný zásaditý rozsah pH - dokáže vyrobiť vodu s pH až do hodnoty 10.8! Pitie zásadité vody s hodnotou pH 11 sa neodporúča, avšak pri optimálnom rozsahu pitnej úrovne pH 8 až 9, dokáže vyrobiť vynikajúcu kombináciu s ORP -630 a H2 1.6 ppm, čím sa stáva najvýkonnějším ionizátorom pitnej vody na svete s 9 elektródami.

2) Najnižšie hodnoty ORP na svete - Vesta H2 dosahuje ORP až do -760 pri najvyššej možnej hodnote pH a ORP -630 pri pitných hodnotách pH.

3) Najvyšší výkon obohacovanie H2 pri nižších, pitných hladinách pH, ​​ktoré skvele chutia! - Väčšina ostatných systémov dosahuje minimálnu nízku hladinu H2. Avšak každý systém, ktorý vytvára slušnú hladinu H2, sa musí spustiť na svojom maximálnom nastavení, a teda produkuje vodu s pH viac ako 10, aby túto hladinu H2 dosiahol. Takáto voda nielenže nie je úplne vhodná pre zdravie, ale voda s takto vysokým pH nemá ani dobrú chuť! A zároveň sa značne namáhajú elektródy v zariadení. Vesta H2 je lepšie ako akýkoľvek iný systém, pokiaľ ide o obohacovanie H2, hlavne pri nižších, lepšie pitných a bezpečnejších hladinách pH. Tento aspekt je potrebné neustále vyzdvihovať. Čistejšie, zdravšie a chutnejšie voda.

4) 13-fázový systém duálnej filtrácie s technológiou UltraWater

5) 9 technicky vyspelých pevných elektród SmartDesign

6) Plne automatický čistiaci systém DARC - Čistí ionizátor pri každom použití. Ide jednoducho o najlepší Spôsob ako zabezpečiť, aby najdôležitejšie komponentov ionizátora (elektródy) zostal bez usadenín vodného kameňa.

7) Systém ovládania prietoku v reálnom čase - Optimálny prietok je tiež nevyhnutne dôležitý pre dosahovanie hodnôt pH, ORP a hladiny vodíka.

8) Cena - Vesta H2 ponúka vynikajúcu hodnotu za peniaze jednej z najkvalitnejších značiek ionizátorov vody na svete v porovnaní s predraženými ionizátory vody, ktoré nedosahujú tak dobré hodnoty pH, ORP a H2.

CERTIFIKÁTY
certifikaceloga

A naviac 2-ročná komplexné záruka.

 

Obohacovanie vodíkom H2

Výkon ionizátora sa kompletne zameriaval na hodnoty pH a ORP a na počet elektród, ktoré ionizátor obsahoval. Kým hodnoty pH a ORP sú veľmi významné pre zásaditosť a detoxikáciu nášho organizmu, filtrácia vody a veda v oblasti výskumu ionizátorov už pokročila a zameriava sa aj na výkon H2. Viac ako 500 štúdií preukázalo, že H2 má liečebné účinky pri 140 zdravotných stavoch a modelov chorôb.

V minulosti ionizátory nedokázali generovať vodík pri bezpečných hladinách pH pitnej vody. Ostatné ionizátory na trhu dokážu generovať potrebné hladiny vodíka len pri hodnotách pH viac ako 10. Tak to bolo do teraz. Nový modelový rad Alkaviva H2 zďaleka prekonáva ostatné ionizátory v generovanie vodíka a robí to v odporúčanom rozsahu pH 8 až 9, pri Ktory má voda výbornú chuť.

Ako naše vodné jednotky / elektródy vytvárajú molekulárnej vodík

Vodné jednotka - motor ionizátora - má dva komponenty: elektródy a membrány (s iónovou výmenou). Technológia infúzie H2 je založená na tom, že membrány sú rovnako významné ako elektródy. Membrány značky Alkaviva sú vyrábané priamo u nás a sú ultrazvukovo lisované, nie sú spojované pomocou chemikálií. Tým dosahujeme podstatne kvalitnejší membránu, ktorá je navrhnutá tak, aby špecificky spolupracovala s našimi elektródami a zabezpečovala tak bezkonkurenčný výkon.Spojením našich technicky vyspelých elektród SmartDesign s našimi infúznymi membránami dostávame technológiu infúzie H2 a vyšší výkon obohacovanie H2. Platí to hlavne pre lepšiu chuť, ktorá je spojená s nižšou hladinou pH.

Výhody molekulárneho vodíka

Výhodami molekulárneho vodíka sa zaoberáme v samostatnom článku. Je to tak obšírne téma, že je lepšie sa mu venovať samostatne.

Testovanie nového modelu Athena H2 v porovnaní s modelmi od spoločnosťou Enagic / Kangen, Tyent a staršími modelmi Athena a Vesta

V tomto detailnom 36-minútovom videu Cathleen Lograssovej z Alkalinewaterplus.com sa porovnávajú nové modely Alkaviva H2, konkrétne Athena H2 s konkurenčnými ionizátory od spoločností Enagic / Kangen, Tyent a staršími modelmi Athena a Vesta. Výsledky sú pozoruhodné. V tomto videu nájdete kompletný správu, kde Cathlene podrobne opisuje výkon jednotlivých modelov pri nastavení pH požadovanom pre cieľové hodnoty ORP a H2.

technické údaje
Hodnoty pH: 2,6 až 10.8 pH *

Hodnoty ORP: až do -760 ORP

Hodnoty H2 pri pitnej hodnote pH 9 - 1.1 ppm

Záruka: 3-ročná kompletné záruka

Napätie: 220 V - 240 V

Napájanie: SMPS novej generácie s funkciou AutoAdjust

Rozmery jednotky: 31 cm x 36 cm x 14 cm (Š x V x H)

Hmotnosť: 5.8 kg

Rozsah tlaku vody: 1 - 6 bar

Teplota vody z kohútika: 4 - 30 C

Ochranné zariadenie: 2 zabudované snímače teploty

Metóda elektrolýzy: Súvislá

Elektródy: 9 platinových / titánových elektród SmartDesign vyrobených v Japonsku

Kapacita: Štandardne (1,5 l / min. Pri tlaku 1,93 bar), Max (3,5 l / min. Pri tlaku 6,2 bar)

Nastavenie: Zásaditá voda: (5 úrovní), Vyčistená voda, Kyslá voda (2 úrovne)

Čistenie: Systém čistenia DARC - Duálne automatické spätné čistenie

Výmena filtra: Filter s vložkou typu 1

Životnosť filtra: 4 500 litrov

Hlasové rozpoznávanie: Áno

Displej: Negatívne LCD

Ovládanie displeja: Dotyková obrazovka (Písmo i obrázky)

Metóda zapínanie / vypínanie ventilu: Systém ovládania toku v reálnom čase