Melody H2 - ionizátor vody Alkaviva | molekulárny vodík | vodíková voda inštalácia | preškolenie | servis

Kód: 03
Značka: Alkaviva
ZADARMOZADARMO €1 820 –13 %
AlkavivaMelodyIIWaterIonizer large
€1 820 –13 % €1 575
Skladom

Melody H2 - ionizátor vody
Bezkonkurenčni UltraWatter ™ filtrácie

Chytré elektródy - 5ks

H2 infúzne technológie

Najpokročilejšie DARC čistenie

Vynikajúci H2 u každej úrovne pH

Model Melody II je najvýkonnejší model ionizátora vody s 5 elektródami na trhu. Obsahuje napájanie novej generácie SMPS a čistiaci systém DARC plus, technológiu infúzie vodíka, ktorá špecificky optimalizuje výkon, predovšetkým obohacovanie molekulárnym vodíkom H2.

melody H2
ekonomický model

množstvo H2 až 1.1ppm

5 titánovo-platinových elektród

ORP až -760

Detailné informácie

Podrobný popis

Rovnako ako Vesta H2 aj Melody II dosahuje hodnoty záporného ORP a H2 pri nižších pitných hladinách pH. Kupujete si nový výkonný štandard spolu s vysokou spoľahlivosťou a moderným, atraktívnejším dizajn.

Melody H2 má tiež duálny filtračný systémom, ktorý odstraňuje 99,9% kontaminantov, vrátane chlóru, chlóramínu, farmaceutických látok, ťažkých kovov, fluóru a odolných kontaminantov, ako je chróm VI a arzén. Nový model 2018 obsahuje filtre UltraWater Smart Chip Filters, takže budete presne vedieť, kedy máte filter vymeniť. Výsledkom je to, že dostávate najbezpečnejšie, najčistejšie najzdravšie vodu s tou najlepšou chuťou na trhu.

Je vedecky dokázané, že molekulárne vodík (H2) je najsilnejším antioxidantom, ktorý poznáme a jeho pozitívne účinky sú popísané vo viac ako 600 zdravotníckych a vedeckých štúdiách.
Model Melody H2 s technológiou infúzie vodíka je najlepším ionizátorom vody na svete s 5 elektródami, pokiaľ ide o obohacovanie H2 a dosahuje to v odporúčanom rozsahu pH 8 až 9, ktorý najlepšie chutí.

Otestovali sme najnovšie modely Alkaviva H2 spolu s ostatnými špičkovými modelmi ionizátorov vody od spoločnosťou Enagic / Kangen, Life Ionizers a Tyent. Nové modely Alkaviva H2 prekonávajú všetky ostatné špičkové značky v kľúčových hodnotených parametroch, teda pH, ORP a H2 a jednoducho povedané ukazuje sa, že ide o najlepší ionizátory vody, ktoré sú momentálne na predaj.

8 dôvodov prečo si vybrať úplne nový ionizátor vody Melody

1) Výnimočný zásaditý rozsah pH - Model Melody H2 dokáže vyrobiť vodu s pH až do hodnoty 10.8! Pitie zásadité vody s hodnotou pH 11 sa neodporúča, avšak pri optimálnom rozsahu pitnej úrovne pH 8 až 9, dokáže Melody H2 vyrobiť vynikajúcu kombináciu s ORP -630 a H2 1.1 ppm, čím sa stáva najvýkonnejším ionizátorom pitnej vody na svete s piatimi elektródami.

2) Najnižšie hodnoty ORP na svete - Melody H2 dosahuje ORP až do -760 pri najvyššej možnej hodnote pH a ORP -630 pri pitných hodnotách pH.

3) Najvyšší výkon obohacovanie H2 pri nižších, pitných hladinách pH, ​​ktoré skvele chutia! - Väčšina ostatných systémov dosahuje minimálnu nízku hladinu H2. Avšak každý systém, ktorý vytvára slušnú hladinu H2, sa musí spustiť na svojom maximálnom nastavení, a teda produkuje vodu s pH viac ako 10, aby túto hladinu H2 dosiahol. Takáto voda nielenže nie je úplne vhodná pre zdravie, ale voda s takto vysokým pH nemá ani dobrú chuť! A zároveň sa značne namáhajú elektródy v zariadení. Vesta H2 je lepšie ako akýkoľvek iný systém, pokiaľ ide o obohacovanie H2, hlavne pri nižších, lepšie pitných a bezpečnejších hladinách pH. Tento aspekt je potrebné neustále vyzdvihovať. Čistejšie, zdravšie a chutnejšie voda.

4) 13-fázový systém duálnej filtrácie s technológiou UltraWater

5) 9 technicky vyspelých pevných elektród SmartDesign

6) Plne automatický čistiaci systém DARC - Čistí ionizátor pri každom použití. Ide jednoducho o najlepší Spôsob ako zabezpečiť, aby najdôležitejšie komponentov ionizátora (elektródy) zostal bez usadenín vodného kameňa.

7) Systém ovládania prietoku v reálnom čase - Optimálny prietok je tiež nevyhnutne dôležitý pre dosahovanie hodnôt pH, ORP a hladiny vodíka.

8) Cena - Melody II ponúka vynikajúcu hodnotu za peniaze jednej z najkvalitnejších značiek ionizátorov vody na svete v porovnaní s predraženými ionizátory vody, ktoré nedosahujú tak dobré hodnoty pH, ORP a H2.