Delphi H2 - ionizátor vody s batériou | molekulárny vodík | beauty voda | vodíková voda

Kód: 45/ZLA 45/STR 45/CIE 45/NER Zvoľte variant
Tip
Značka: Alkaviva
€3 421 €3 421 €3 421 €3 421 od €3 421 –5 % –5 % –5 % –11 % až –11 %
h 2 series hd
€3 421 €3 421 €3 421 €3 421 od €3 421 –5 % –5 % –5 % –11 % až –11 % €3 230 €3 230 €3 230 €3 028 od €3 028
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

DELPHI H2

Kvalitné ionizátor vody, výber kohútika vo farbe zo štyroch druhov kombinácií.

Je to model Vesta H2 + batérie, na linke máte len batériu s ovládaním zvyšok inštalovaný pod linkou

9 titánovo-platinových elektród

ORP až -940

Detailné informácie

Podrobný popis

bez chemikálií

Naše ionizátory používajú na elektrolýzu počítačovo presnú a voliteľnou elektromagnetickú energiu prostredníctvom titánovo-platinových elektród vo vodnej jednotke. V tej sa voda separuje na alkalickú vodu (vysoké pH) a kyslú vodu (nízke pH) a obohacuje o molekulárnej vodík (H2). Ionizácie vody zároveň viaže nadbytočné molekuly kyslíka a koncentruje pre telo pozitívne minerály, ako je vápnik, horčík a draslík. Kyslú vodu okolo pH 3 vyrobí naša ionizátory tiež a to bez použitia chemikálií.

 

smart design

Súčasťou našich ionizátorov sú elektródy Smart dizajn. Sú vyrobené v najvyššej kvalite z japonského titánu a platiny. Naše ionizačnej elektródy patria k najúčinnejším a najvýkonnejším na trhu.

 

Titánovo-platinovej elektródy

Elektródy sú pokovované pomocou patentovanej techniky. Vďaka vynikajúcej priľnavosti platiny a vynikajúce vodivosti dosahujeme oveľa lepších výkonov ionizátora než konkurencia.

 

Až 8 úrovní pH

Naše prístroje dokážu nastaviť až 8 úrovňou hladiny pH. Dokážu vyrobiť vodu až do pH 11,8. Veľkou výhodou našich prístrojov je, že pri maximálnom výkone obohacovanie vody molekulárnym vodíkom zostávajú zachované rozumné úrovne pH, ktoré sú pre organizmus vhodnejšie a chutnejšie.

 

UltraWater odstraňuje až 99,9% kontaminantov

Naše prístroje sú vybavené duálnym filtračným systémom UltraWater, ktorý odstraňuje až 99,9% kontaminantov. Sú pravidelne testované v nezávislom laboratóriu s certifikáciou NELAP s EPA štandardmi. Testované na 249 kontaminantov! Z vody dovedie odstrániť chlór, vedľajšie produkty chlorácie THM, olovo i arzén, pozostatky liekov vrátane hormónov, priemyselné chemikálie, herbicídy aj pesticídy.

 

16fázový systém filtrácie

Keď voda prúdi do filtra, je tlačená cez jednotlivé médiá, ktoré z nej odstraňujú kontaminanty, ale vo vode naopak zachovávajú všetky výhodné zásadité látky. O životnosti filtrov UltraWater ste informovaní na displeji, ktorý vás upozorní na výmenu.

 

Samočistenie od vodného kameňa

Naše prístroje sú vybavené plne automatickým čistiacim systémom DARC-II. Čistí ionizátor od vodného kameňa pri každom použití.

 

Základné technické údaje ionizátorov

 

Záruka: 3-ročná kompletné záruka

Napätie: 220 V - 240 V

Rozmery jednotky: 31 cm x 37 cm x 16 cm (Š x V x H)

Hmotnosť: 5.8 kg

Rozsah tlaku vody: 1 - 6 bar

Teplota vody z kohútika: 4 - 30 ° C

Čistenie: Systém čistenia DARC (automatické čistenie)

Životnosť filtra: 3 785 + 750 litrov

ORP: až -940Množství H2: až 1.6ppm (1600ppb)

 

V cene inštalácie, servis, preškolenie.

 

Video predstavenie Delphi H2

 

 

výmena filtra

 

MOŽNOSŤ VYUŽITIE:
Vodíková voda pri onkologických ochoreniach
Podľa Národného inštitútu pre liečbu rakoviny môžu antioxidanty spomaliť alebo prípadne zabrániť rozvoju rakoviny. antioxidanty sú
živiny (vitamíny a minerály), ale aj enzýmy (bielkoviny vo vašom tele, ktoré pomáhajú pri chemických reakciách). Predpokladá sa, že hrajú úlohu pri prevencii vývoja takých chronických ochorení, ako je rakovina, srdcové ochorenia, mŕtvice, Alzheimerova choroba, reumatoidná
artritída a katarakta.

 

Na cukrovku, cholesterol, vysoký krvný tlak
Pravidelné pitie vodíkové vody má celkovo dobrý vplyv na kvalitu krvi, na bunky a na jednotlivé orgány.
Pitie vodíkové vody má tiež podľa niektorých štúdií pozitívny vplyv aj na cholesterol a na vysoký krvný tlak. Niektorým diabetikom sa znížila hladina krvného cukru už po jednom dni pitia vodíkové vody.
U iných to trvalo o niečo dlhšie, ale zlepšenie časom prišlo.

 

na ekzémy
Vodíková voda sa osvedčila ako obklady pri ekzémoch. Užívanie vodíkové vody vnútorne je základ, ale navyše je možné na konkrétnych miestach prikladať obklady namočené do
vodíkové vody.

 

na lupienku
Vodíková voda sa osvedčila tiež u lupienky. Vnútorné užívanie je opäť základ, ale aj tu sa dá zintenzívniť pôsobením vodíka priamo pomocou obkladov z vodíkovej vody, ktoré sa prikladajú na konkrétne miesta.

 

Na očistu čriev
Dlhodobé pitie vodíkové vody pomáha k lepšiemu stavu a fungovania čriev. Vďaka trojmesačnej štúdii sa preukázalo zlepšenie stavu čriev aj u ľudí s rakovinou čriev.

 

proti zápalom
Vodíková voda má antibakteriálne a protizápalové vlastnosti a potláča bujnenia všemožných zápalových ochorení.

 

Pre ochranu mozgových buniek
Vodíková voda je vhodná tiež pre ľudí s Parkinsonovou chorobou, s roztrúsenou sklerózou alebo nastupujúcej demenciou. Aktívne vodík obsiahnutý vo vodíkovej vode preniká až do mozgu a tam chránia bunky mozgu pred degeneráciou.

 

Vodík ako perfektný antioxidant
Vodík je najmenší molekula a tým aj výborný antioxidant a dostane sa aj na miesta, kam sa iné antioxidanty nedostanú. Vďaka jeho drobným molekulám preniká vodík do buniek celého organizmu.

 

Pre dodržiavanie správneho pitného režimu
Vodíková voda jednoducho lepšie chutí! Je jemnejší, chutnejšie a tým má človek chuť vypiť viac. Vďaka tomu vodíková voda podporuje pitný režim. To je veľmi prospešné pre všetky vekové skupiny.

 

oplachovanie potravín
Nechajte ovocie či zeleninu, mäso, ryby, 20 minút vo vodíkovej vode na dekontamináciu toxických látok. Vo vodíkovej vode je možné potraviny tiež rozmrazovať.

 

Proti stresu a únave
Veľké množstvo voľných radikálov vyčerpáva organizmus. Stresom je produkované veľké množstvo voľných radikálov. Vodíková voda pomáha tieto radikály neutralizovať a zastavuje tak reťazovú reakciu degenerácie.

 

Pri fyzickej záťaži a športu
Vodík obsiahnutý vo vodíkovej vode pomáha pri odbúravaní kyseliny mliečnej, ktorá sa vyplavuje po veľkej záťaži a vďaka ktorej potom bývajú zatuhnuté a boľavé svaly. Vodíková voda podporuje lepší výkon pri športe aj pri ťažkej manuálnej práci.

 

Pre koncentráciu pri učení
Pre zvýšenie koncentrácie a pre lepšie výsledky pri štúdiu je vhodné dodávať väčšie množstvo antioxidantov. Vodíková voda obsahuje aktívny vodík, ktorý je veľmi kvalitný antioxidant.

 

Pre bdelosť a zvýšenie pozornosti
Pravidelným pitím vodíkové vody dochádza k nárastu pozornosti a
vedomia a to vďaka zníženiu oxidačného stresu a tiež vďaka detoxikáciu, o ktorú sa postará aktívny vodík obsiahnutý vo vode obsiahnutý.

 

Na pigmentové škvrny
Pokiaľ máte pigmentové škvrny (svetlé i tmavé) môžu vám po pití vodíkové vody vyblednúť, alebo sa úplne vytratiť.

 

Pre zdravšie pleť
Oplachujte si pravidelne pokožku či tvár vodíkovú vodou pre zlepšenie kvality pleti. Vodík prenikne do tela aj touto formou a pokožku hydratuje.